Klimatyzator
Odparowanie

4.94 / 5
4.97/5

Wysyłka w ciągu 48 godzin Płatność przy odbiorze

Klimatyzator Odparowanie 3 w 1

Chłodzi, odzyskuje powietrze i oczyszcza 3 funkcje w 1

799.00 zł

OFERTA:

50%

399.00 zł

Polecany przez naszych klientów!

Imponujące 99,7% klientów oceniło ten zakup z najwyższą możliwą oceną.

Klimatyzator ewaporacyjny różni się od innych produktów dzięki systemowi podwójnego filtra z włókna celulozowego, który pozwala na odfiltrowanie nawet najmniejszych zanieczyszczeń z powietrza, zapobiegając w ten sposób ich ponownemu przedostaniu się do środowiska.

Nie wykorzystuje również czynników chłodniczych ani składników chemicznych.

Pozwala to na chłodzenie pomieszczeń w sposób przyjazny dla środowiska i całkowicie ekonomiczny, oszczędzając dziesiątki euro na rachunkach za energię.

3 PRĘDKOŚCI WENTYLACJI

POJEMNOŚĆ 4 LITRY

ZMYWALNY CELULOZOWY FILTR O STRUKTURZE PLASTRA MIODU

+2876 Klienci nie mogą się mylić!

4783 opinii klientów

4,93/5
4.7/5

5 gwiazdek

4 gwiazdek

3 gwiazdek

2 gwiazdek

1 gwiazdek

Olek R. ✅

5/5

Zakup zweryfikowany w dniu 23/04/2023

“Wziąłem dla moich rodziców, ponieważ będąc w podeszłym wieku nie chciałem brać klimatyzatora, ale wolałem ten Bimar, również dlatego, że wkładam go do chłodnicy i nie boli, również mając patologie jest to idealne rozwiązanie, wygodne do przenoszenia, hałas do minimum, w rzeczywistości nawet w nocy w ogóle nie przeszkadza”.

Roderyk Z. ✅

5/5

Zakup zweryfikowany w dniu 24/04/2023

“Mieszkam w domu nad morzem, ale szczególnie w środku sezonu nie chcę korzystać z normalnej klimatyzacji, ponieważ bardzo wysusza powietrze i mam wtedy problemy z oddychaniem. Cierpię na alergię i często nie mogę prawidłowo oddychać. Szukałem chłodnicy powietrza, która byłaby jednocześnie oczyszczaczem powietrza, aby oczyścić je z roztoczy, pyłków i wszystkiego innego. Zdecydowałem się na zakup tego urządzenia i okazało się, że jest nadzwyczajne.

Zamów teraz i odbierz klimatyzator ewaporacyjny

399.00 zł

zamiast 799.00 zł

Antoni W. ✅

5/5

Zakup zweryfikowany w dniu 09/01/2023

“Kupiłem ten klimatyzator wodny do pokoju mojego syna, który jest najbardziej narażony na działanie promieni słonecznych. Przybył na czas, stan pudełka jest idealny, zapakowany bardzo dobrze. Estetycznie bardzo ładny.”

Olesia S. ✅

5/5

Zakup zweryfikowany w dniu 06/04/2023

“Kupiłem tę chłodziarkę po dłuższych poszukiwaniach… w końcu zdecydowałem się na produkt marki Bimar, ponieważ miałem już doświadczenie z tą marką… co mogę powiedzieć, byłem naprawdę zaskoczony potężną turbiną powietrzną, którą generuje, a jeśli do zbiornika doda się wodę z lodem, wyjdzie jeszcze chłodniej!”

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Klimatyzator ewaporacyjny zostanie dostarczony do domu w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Nie wymagamy żadnej karty, możesz zapłacić bezpośrednio przy dostawie do domu!

Tak, w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na otrzymanym opakowaniu lub kliknij przycisk Skontaktuj się z nami.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc